Eviniz her zamankinden
daha akıllı

Nerede olursanız olun kontrolün tamamen size ait olmasını ister misiniz? Özyön Safe City’de akıllı evinizle ister tabletinizden ister telefonunuzdan bütün evi dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.
Şimdi Safe City ile hayalinizdeki eve kavuşmanın tam sırası!
Safe-City-Salon-Geniş
Safe City Mimari (9)

I Switch

Iswitch dokunmatik panel sayesinde bütün evinizi tek bir noktadan kontrol etmenize olanak tanır. Ekstradan bir anahtara ihtiyaç duymayacağınız gibi sistemi telefon veya tabletinize kurarak, bir tıkla dilediğiniz an evinize ulaşabilirsiniz. Iswitch akıllı ev teknolojisi sayesinde panjurlardan evin dışında yer alan kameralara kadar her şeyin kontrolü size aittir.

Panjurlar

Evinizin panjurlarını oturduğunuz yerden açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca panjurların açılış ve kapanış saatlerini ayarlayarak otomatik olarak aç-kapa yapma olanağına da sahipsiniz.

Safe City Mimari (1)
Safe City Mimari (1)

Klima Kontrol

Iswitch sayesinde klima açma kapama işlemini bir tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca klima için de açılış ve kapanış saatleri belirleyerek, bu işlemler otomatikleştirilebilirsiniz.

Aydınlatma

Dilediğiniz cihazdan aydınlatma sisteminin aç-kapa kontrolünü yapabilirsiniz. Ayrıca aydınlatma ürünlerinin açılış ve kapanış saatlerini ayarlayarak otomatik bir şekilde aç-kapa yapma olanağınız da mevcuttur. Buna ek olarak yaşam alanınızı çeşitli lokasyonlara bölerek aydınlatma kontrolünü lokasyon bazlı olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Yatak-Odası-2
Özyön Safe City Salon (1)

Su

Su tesisatının açma-kapama işlemlerini panel aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Islak zeminlerde kullanılan su baskını dedektörleri sayesinde kaçak tehlikesi anında su hattı kapatılarak size bir uyarı mesajı gönderilir.

Elektrik

İstediğiniz bir cihazdan panele giriş yaparak evinizin dilediğiniz bir bölümünün ya da tamamının elektrik hatlarını aç-kapa yapabilirsiniz. Böylece dışarı çıktığınızda prizde bir şey bıraktım mı acaba düşüncesiyle uğraşmaz, gününüzü tamamen ana odaklanarak geçirebilirsiniz.

Özyön Safe City Mutfak (1)
Safe City Yatak Odası (1)

Doğalgaz

Panelden, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden gaz tesisatını kapatma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Belirli bölgelerde yer alan gaz dedektörleri, sistem ile entegreli bir şekilde çalışarak gaz kaçağı yaşanması durumunda gaz vanasını kapatarak bilgilendirme mesajı gönderir.

Yangın Dedektörleri

Sistem ile entegre bir şekilde çalışan duman dedektörleri gelen sinyaller doğrultusunda gaz vanasını otomatik olarak kapatarak kullanıcıya bilgilendirme mesajı gönderir. Böylece olası bir yangın durumunun önüne geçilmiş olunur.

Safe City Yatak Odası (1)
Özyön Safe City Salon (1)

Kamera

Panelden, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden kameraların görüntülerini her an izleyebilirsiniz.

Hareket Dedektörleri

Hareket dedektörleri aktif hale getirildiği zaman evde beklenmedik bir hareket tespit edilmesi durumunda alarm devreye girer ve size bir uyarı mesajı gönderilir.

Yatak-Odası-2
Scroll to Top